x

Organik Nane Özlü Canlandırıcılı Şampuan 325ml

Organik Nane Özlü Canlandırıcılı Şampuan 325ml
Ürün Fiyatı: 53,30 TL
Havale İle:50,64 TL (% 5 İndirimli)
Toplam Tutar:53,30 TL
 

Ürün Tanımı: Babassu Yağı ile zenginleştirilmiş, bitki kaynaklı hassas temizleyiciler, E Vitamini, Buğday Proteini, Kalendula ve Nane saçı derinlemesine temizlerken esnekliğini geri kazandırır ve daha güçlü, düz, sağlıklı görünen saçların kırılmasını önler.

Özellikleri ve Faydalari:  Babassu Yağı ve E Vitamini, Pantenol ve Arginin ile güçlendirilmiş bu şampuan, saç derisi kan dolaşımını canlandırır ve hassas bir temizlik sağlarken, Babassu Yağı canlanan saçın güç ve esnekliğini geri kazandırır. Saç Derisi Dolaşımını Yeniler ve Hassas Temizlik Sağlar. Canlanan Saçın Güç ve Esnekliğini Geri Kazandırır. Temizlemenin Ötesinde, Gerçek Canlandırma. Canlandırıcı Babassu Yağı, Vitaminler ve Organik Nane, Canlı ve Parlak Saçı Güçlendirir ve Destekler. 

Saç Tipi: Tüm saç tipleri için kullanımı uygundur.

Kullanım Sekli: Islak saça masaj yaparak ve köpürterek uygulayınız ve durulayınız. 

Standartlar:

  • Minimum %70 organiktir.
  • Hiçbir paraben ve sert koruyucu madde içermez.
  • Sodyum ve sülfat içermez.
  • Hiçbir yapay ve sentetik renk, koku içermez.
  • % 100 vejetaryen maddelerden üretilmiştir.
  • Hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde deneyler yapılmamıştır.
  • Organik içeriğe sahip kişisel bakim ürünlerimize Ulusal Amerikan Standartları QAI tarafından NSF/ANSI 305 sertifikası verilmiştir.
Uyarılar: Harici kullanım içindir. Göz ile doğrudan temastan kaçının.

Özel İçeriği: Nane Esansiyel Yağı, Babassu Yağı, Aloe ve Vitaminler zayıf, kırılgan saçların esnekliğini arttırırken kırılmış uçları ve dağınık saçları düzleştirir, parlak ve canlı bir hacim ve güç kazandırır.

İçeriği: Su (Arıtılmış), Kokamidopropil Betain, Disodyum Kokamfodiasetat, Sodyum Kokoil Sarkosinat, Mentha Piperita (Nane) Yaprağı (Nane), Altıncık (Calendula Officinalis) Çiçeği Özütü (Altıncık), Chamomilla Recutita (Papatya) Çiçeği Özütü (Papatya), Orbignya Oleifera Tohumu Yağı (Organik) (Babassu), Babassuamidopropalkonyum Klorür, Bitki Gliserini, Bisabolol (L-Alfa) (Papatya), Etilheksil Gliserin, Arginin HCl (Amino Asit), Pantenol (Pro-Vitamin B5), Togoferol (Doğal E Vitamini) (E Vitamini), Mentha Piperita (Nane) Yaprağı Yağı (Nane), Diğer Esansiyel Yağlar.

Şişesi %100 geri dönüşümlü malzemeden yapılmıştır.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.