x

Avalon Organics Biotin B-Kompleksli Saç Kalınlaştırıcı Etkili Şampuan 414ml

Avalon Organics Biotin B-Kompleksli Saç Kalınlaştırıcı Etkili Şampuan 414ml
Ürün Fiyatı: 53,30 TL
Havale İle:50,64 TL (% 5 İndirimli)
Toplam Tutar:53,30 TL
 

Ürün Tanımı:  Zayıf saçların yenilenmesine yardım etmesi için özel olarak tasarlanmış bu saçlara hacim kazandıran şampuan, saç dökülmesinin kontrolünde yardim etmesi için biotin, Cüce Palmiye (Saw Palmetto) ve buğday proteini ile güçlendirilmiştir. Saç tellerinin güçlenmesine yardım eder ve daha kalın ve dolgun görünümlü saçlar için dalga ve hacim kazandırır.

Özellikleri ve Faydaları:   Bu saçlara hacim kazandıran şampuan hacim veren aloe ve jojoba, canlandırıcı etkili biberiye, cüce palmiye, yumuşatıcı ve güçlendirici etkili buğday proteini ile formüle edilmiştir.

Saç Tipi: Tüm saç tipleri için kullanımı uygundur.

Kullanim Sekli: Islak saça masaj yaparak ve köpürterek uygulayınız ve durulayınız. 

Standartlar:

  • Minimum %70 organiktir.
  • Hiçbir paraben ve sert koruyucu madde içermez.
  • Sodyum ve sülfat içermez.
  • Hiçbir yapay ve sentetik renk, koku içermez.
  • % 100 vejetaryen maddelerden üretilmiştir.
  • Hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde deneyler yapılmamıştır.
  • Organik içeriğe sahip kişisel bakim ürünlerimize Ulusal Amerikan Standartları QAI tarafından NSF/ANSI 305 sertifikası verilmiştir.
Uyarılar: Harici kullanım içindir. Göz ile doğrudan temastan kaçının.
 
Özel İçeriği: B vitaminleri, biotin, niasin ve pantenol iyileştirici bileşenleri ile saçı ve saç derisini beslemek ve saça hacim ve parlaklık kazandırmak, saç derisi kan dolaşımını arttırmak ve saç foliküllerini canlandırmak için yapılmıştır.
 
İçeriği: Arıtılmış su, organik aloe barbadensis yaprak suyu (1), sodyum sülfat cocoyl, cocamidopropyl betain, sodyum cocoyl sarcosinate, bitkisel gliserin, Serenoa serrulata (Saw Palmetto) meyve özü, panthenol (pro-vitamin B-5), biotin, tiamin, piridoksin, niacin, riboflavin, polyquaternium-10, buğday proteini, soya proteini, sitrik asit, soyamidopropalkonium klorür, jojoba yağı, organik ayçiçeği annuus (ayçiçeği) yağı (2), sodyum benzoat, potasyum sorbat, ethylhexylglycerin, organik rosamarinus officinalis (biberiye) yaprak yağı (2) ve diğer uçucu yağlar.
 
Şişesi %100 geri dönüşümlü malzemeden yapılmıştır.


 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.