x

Sunscreen Kids - Çocuklar için Güneş Koruyucu SPF45 113 gr.

Sunscreen Kids - Çocuklar için Güneş Koruyucu SPF45 113 gr.
Ürün Fiyatı: 69,00 TL
Havale İle:65,55 TL (% 5 İndirimli)
Toplam Tutar:69,00 TL
 

Alba Botanica SPF45 Çocuk Güneş Kremi 113GR
Çocuklar için oldukça yumuşak ve bitkisel olan bu nemlendirici güneş kremi geniş spektrumlu UVA/UVB koruması sağladığı FDA tarafından onaylanmıştır. Paraben içermez ve kokusuzdur. 80 dakika boyunca duya karşı dayanıklıdır. Aloe vera, lavanta ve papatya özleri ile cildinizi nemlendirip yumuşatırken güçlü ve zengin antioksidanlı yeşil çay, üzüm çekirdeği yağı ve e vitamini ile cildinizi besler.

  • %100 vejetaryen.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
  • Yapay renklendiriciler ve kokular içermez.
  • Paraben, Ftalat, Oxybenzone, PABA, Nano-Teknoloji, A Vitamini, Sodyum Lauryl Sülfat ya da Sodyum Myreth Sulfate içermez.

Kullanım Şekli: Güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce uygulanmalıdır. 80 dakika sonra, yüzdükten veya duştan sonra tekrar uygulanmalıdır.

Güneşten Korunma Önerileri: Güneşte çok fazla zaman geçirmek cildinizde erken yaşlanma ve cilt kanseri riskini arttırmaktadır. Bu riski azaltmak için Broad Spectrum SPF 15 yada daha fazla faktörlü bir ürünü veya güneşin altında özellikle sabah saat 10 ile öğlen saat 2 arasında daha az zaman geçirme, uzun kollu giyisiler, pantolon, şapka ve gözlük giyme gibi diğer koruyucu önlemlerle birlikte düzenli olarak bir güneş kremi kullanınız.

Uyarılar: 6 aydan daha küçük çocuklarda kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Sadece harici kullanım içindir. Kesik veya zarar görmüş cilt üzerinde kullanmayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabilecekleri yerlerden uzak tutunuz.

*Dünya Cilt Kanseri Vakfı Tarafından Tavsiye Edilir. (Skin Cancer Foundation)


 
 
 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.